יעוץ חינם והצעות להשוואה ממומחים
לאן הגעתי

המדריך להסרת משקפיים בלייזר מספק מידע מקצועי אודות הניתוח להסרת משקפיים, ועוזר בתהליך קבלת החלטה לגבי סוג הטיפול הרצוי, ובבחירת מכון הלייזר המתאים לכל אחד בצורה אישית.

איך לבחור מרפאה לניתוח הסרת משקפיים בלייזר?

איך לבחור מרפאה להסרת משקפיים בלייזר

"הטיפול בלייזר להסרת משקפיים לא מתאים לכל אחד ולכן חשוב ולהיבדק אצל מספר רופאים במרפאות שונות"

במידה והחלטתם שאתם מעוניינים להתחיל בבדיקה וסקר מרפאות לפני ניתוח להסרת משקפיים בלייזר חשוב שתבדקו ותשוו את הגורמים והפרמטרים הבאים:

1. בדיקת התאמה לטיפול

הטיפול בלייזר להסרת משקפיים לא מתאים לכל אחד ולכן חשוב ולהיבדק אצל מספר רופאים במרפאות שונות, לקבל חוות דעת מקצועית ולבחון האם אתם מתאימים לניתוח לתיקון הראייה בלייזר. חשוב לעדכן את הרופא המטפל בכל מידע רפואי ורלוונטי העלול לסבך או להזיק לכם בעקבות הניתוח.כגון מחלות עיניים שהיו, מחלות כלליות שונות, תרופות בשימוש ועוד.

במידה והינכם מרכיבים עדשות מגע, חשוב מאוד כשבוע לפני הבדיקה והניתוח להסיר את עדשות המגע ולא להשתמש בהם, זאת מכיוון שהם עלולים להשפיע על האבחון והתוצאות של הניתוח.

2. הרופא המטפל

בפגישתכם עם הרופא המטפל עליכם לשאול מספר שאלות ולבדוק את ההסמכה שלו, ההתמחות והניסיון המצטבר שלו בניתוחים מסוג זה. חשוב להתייעץ עם הרופא המטפל על מידת ההתאמה לטיפול, ההשלכות והסכנות הטמונות בניתוח, התוצאות הצפויות בעקבות הניתוח, מדיניות לגבי ניתוחים חוזרים, בקשו לקבל את הנוסח של כתב הוויתור והסיכונים העלולים להיווצר בעקבות הניתוח. חשוב לבחור ברופא מומחה בעל וותק, ניסיון ומוניטין מצטבר.

3. המרפאה והמכשור הרפואי

במהלך הפגישה וההשוואה שתבצעו חשוב לבדוק את המרפאה והמכשור הרפואי בו מבוצעים ניתוחי הלייזר. בשוק קיימים מכשירים שונים ושיטות שונות, לכן חשוב ללמוד ולהבין את הטכנולוגיה והמכשור בו משתמשים במרפאה. אל תחששו לרשום את שמות המכשירים והשיטה ולבצע מחקר אינפורמטיבי שלכם בעזרת האינטרנט: כולל מדריכים, כתבות פורומים ומנועי חיפוש. חשוב לבדוק את אישור משרד הבריאות בארץ המאשר שימוש במכשיר ובציוד.

4. תיאום מועד לניתוח

חשוב שתתאמו מועד לניתוח בזמן ובמועד המתאים לכם ולא על פי לוחות הזמנים והנוחות של הרופא המנתח, אלא אם כן בחרתם רופא מיומן ומנוסה ואתם מוכנים להתגמש במועד הניתוח. חשוב שתזכרו שחזרה לפעילות מלאה ושגרתית הכוללת חזרה לעבודה, נהיגה, קריאה וצפייה בטלוויזיה אפשרית תוך 24 שעות לאחר הניתוח.

5. חדר הניתוח

בבואכם להשוות מרפאות לניתוח חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

– בדקו האם חדרי הניתוח עומדים בתקנים של משרד הבריאות בישראל. החל מרמת המבנה, הציוד והמכשור המקצועי.

– מהי רמת הסטריליות וההקפדה על תחזוק ותפעול של הציוד הרפואי כולל הציוד המתכלה.

– מהי מערכת גיבוי החשמל ואל-פסק במקרה של הפסקת חשמל במהלך הניתוח

– מיהו הצוות הרפואי הנוכח בניתוח (כולל רופא,אחות חדר ניתוח וטכנאי מוסמך).

לסיכום

חשוב מאוד לבדוק ולעשות מחקר מקיף לפני בחירת המרפאה והרופא המנתח. יש חשיבות גדולה לבדיקה המקדימה ולשלב האבחון וההתאמה לניתוח. חשוב לבדוק את המוניטין, הציוד, חדר הניתוח והניסיון וההסמכות של הרופא המנתח.

במידה והינכם מעוניינים לתאם פגישות ייעוץ ואבחון במרפאות המובילות בארץ, מלאו את הטופס המופיע בהמשך ונציגי המרפאות יחזרו אליכם.

הרשמו כאן▼ ואנו נאתר עבורכם את 4 ההצעות המשתלמות ביותר באזורכם

אמריקן לייזר - הסרת משקפייםcare vision - הסרת משקפיים בלייזר

שם פרטי + משפחה (שדה חובה)

האימייל שלך (שדה חובה)

טלפון (שדה חובה)

גיל (שדה חובה)

השוואת מחירים והצעות

השאירו פרטים, וקבלו בהקדם הצעות רק מהמרפאות המובילות

שם פרטי + משפחה

האימייל שלך

טלפון

גיל

מרכיב/ה עדשות מגע?

* אנו שומרים על פרטיותך. הפרטים יישלחו ישירות ואך ורק למרפאות, בהתאם לתקנון.

אמריקן לייזר

care