יעוץ חינם והצעות להשוואה ממומחים
לאן הגעתי

המדריך להסרת משקפיים בלייזר מספק מידע מקצועי אודות הניתוח להסרת משקפיים, ועוזר בתהליך קבלת החלטה לגבי סוג הטיפול הרצוי, ובבחירת מכון הלייזר המתאים לכל אחד בצורה אישית.

המרכז הרפואי iCLinic

ל-iCLinic, המרכז הרפואי של ד"ר אראיל ונדר, יש מעל 15 שנות נסיון בתחום הניתוחים לתיקון הראייה בלייזר. למעלה מ-15,000 ניתוחים בוצעו ע"י ד"ר ונדר בכל השיטות הידועות כיום להסרת משקפיים בלייזר.

ד"ר ונדר

ד"ר ונדר צבר נסיון רב בטיפולים מורכבים בהם נדרש תיקון לעין אחת או שתיים שכבר טופלו בעבר באמצעות שיטות מעט פחות מתקדמות.

Eye-Q הינה שיטה חדשנית וייחודית בתחום הסרת משקפיים בלייזר שמיושמת ע"י ד"ר ונדר. שיטה זו מבוססת על שילוב של הטכנולוגיות המובילות בעולם בתחום ניתוחי העיניים בלייזר,  בשילוב של נהלי ופרוטוקולי טיפול ועבודה ייחודיים להבטחת בטיחות מירבית ודיוק רק יותר בתוצאות.

ד"ר אריאל ונדר עומד בראש המרכז הרפואי iCLinic, ומנהל אותו מקצועית. ד"ר ונדר בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב על שם סאקלר.

בנוסף לניהול של המרכז הרפואי iCLinic, ד"ר ונדר הוא אחד הרופאים הכירים במרפאה למחלות עיניים אוטואימוניות בבית החולים תל השומר, במכון העיניים.

שיטת ה-Eye-Q

שיטה זו הינה המדוייקת המהירה והבטוחה ביותר העומדות לרשות הרופאים בתחום ניתוחי הלייזר בעיניים.

בשיטה זו עושים שימוש ב-2 מכשירים מובילים:

האלגרטו 400 של חברת wavelight – במכשיר זה משולבת טכונולוגיה חדשנית הנקראית Perfect Pulse שיטה זו מאפשרת לשלב באלגרטו 400 אלגוריתמים מיוחדים לעיצוב הקרנית – Wavefront optimized ו Custom-Q – שיטות אלה יוצרות התאמה מדוייקת של אופן הטיפול למבנה העין. באופן זה איכות הראייה לאחר הניתוח גבוהה באופן מיוחד ותופעות כמו "הפרעות בראיית לילה" נמנעות כמעט לחלוטין.

טכנולוגיית ה-SBK – מאפשרת פתיחת חלון טיפולי איכותי דק במיוחד וחלק, ולכן איכות הראייה טובה יותר, והניתוח הופך בטוח יותר. יציבות הקרנית נשמרת ע"י החלון הדק, ולכן אנשים בעלי קרניות דקות, ומספרים גבוהים יכולים לעבור את הטיפול בביטחון מלא.

לפני כל שימוש במכשיר ה-SBK נעשה כיול באמצעות לייזר, מה שמבטיח איכות טיפול גבוהה קרי, השכבה המופרדת תהיה דקה מאוד והמשטח המתקבל באיכות גבוהה.

משך השימוש במכשיר האלגרטו 400 לעיצוב הקרנית הינו קצר מאוד. כל תנועה של העין נעקבת באמצעות קרן הלייזר של המכשיר. גם מטופלים הנוטים להתרגש וכתוצאה מכך לא להתרכז בזמן הטיפול יטפולו בהצלחה ע"י האלגרטו 400 שקרן הלייזר שלו מונעת כל סטייה של הטיפול.

לסיכום: שיטת ה-Eye-Q היא בטוחה ומדוייקת עד מאוד להסרת משקפיים בלייזר, וחדות הראייה כתוצאה מהטיפול בשיטה גבוהה מאוד. שיטה זו מצמצמת כמעט לחלוטין תופעות כמו יובש בעיניים והפרעות ראיית לילה. השיטה אינה מלווה בכאבים, וכבר יום למחרת הניתוח ניתן לחזור לפעילות שגרתית (כמובן ללא משקפיים). יותר מרכיבי משקפיים יכולים לעבור את הטיפול, כאלו שבעבר נמצאו כלא מתאימים לניתוח.

מיקום

המרפאה של ד"ר ונדר ממוקמת בת"א באזור רמת החיי"ל (ראול ולנברג 24 מגדלי זיו).
למרפאה הסדרי לינה מוזלים במלון לאונרדו בוטיק, כך שמטופלים מכל חלקי הארץ יכולים להגיע לטיפול במרפאה.

הרשמו כאן▼ ואנו נאתר עבורכם את 4 ההצעות המשתלמות ביותר באזורכם

אמריקן לייזר - הסרת משקפייםcare vision - הסרת משקפיים בלייזר

שם פרטי + משפחה (שדה חובה)

האימייל שלך (שדה חובה)

טלפון (שדה חובה)

גיל (שדה חובה)

השוואת מחירים והצעות

השאירו פרטים, וקבלו בהקדם הצעות רק מהמרפאות המובילות

שם פרטי + משפחה

האימייל שלך

טלפון

גיל

מרכיב/ה עדשות מגע?

* אנו שומרים על פרטיותך. הפרטים יישלחו ישירות ואך ורק למרפאות, בהתאם לתקנון.

אמריקן לייזר

care