יעוץ חינם והצעות להשוואה ממומחים
לאן הגעתי

המדריך להסרת משקפיים בלייזר מספק מידע מקצועי אודות הניתוח להסרת משקפיים, ועוזר בתהליך קבלת החלטה לגבי סוג הטיפול הרצוי, ובבחירת מכון הלייזר המתאים לכל אחד בצורה אישית.

הסרת משקפיים בלייזר – סקירה כללית

הסרת משקפיים בלייזר - סקירה כלליתאנשים רבים סובלים מבעיות ראייה ונאלצים להרכיב משקפיי ראייה או עדשות מגע על מנת לראות טוב וברור. כיום בעקבות מחקרים והתפתחות הטכנולוגיה הרפואית ניתן לבצע ניתוח באמצעות לייזר לתיקון הראייה בקרב אנשים או מטופלים הסובלים מבעיות ראייה.

הניתוח להסרת משקפיים או לתיקון הראייה בלייזר הוא תהליך המתבצע בשלושה שלבים עיקריים:

השלב הראשון – בדיקה והתאמה

מכיוון שהטיפול והניתוח לא מתאימים לכל אחד יש לבצע בדיקה מקיפה ומקדימה על מנת לאבחן את מצב הראייה והעיניים, על מנת לבדוק אם הינך מתאים לניתוח? והאם הוא יעיל עבורך? משך הבדיקה כשלוש שעות בה  נפגשים עם הרופא המנתח ובעזרת מכשור וציוד רפואי מתקדם בודקים את ההתאמה לטיפול ומבררים את סוג הניתוח או הטיפול המומלץ לכם.

השלב השני – יום הניתוח

במידה ועברתם בהצלחה את שלב ההתאמה ונמצאתם מתאימים לניתוח תיקון הראייה בלייזר, תגיעו למרכז הרפואי לביצוע הניתוח. שלב הניתוח כולל הכנה לניתוח, בדיקה, ניקיון סטרילי ואלחוש והרדמת העיניים לפני הניתוח. לאחר מכן מבוצע הטיפול בלייזר בעין אחת והוא נמשך סה"כ כ – שלושים שניות באמצעות מכשיר הלייזר. לאחר מנוחה קצרה מבצע הרופא טיפול לייזר נוסף לעיין השנייה, סה"כ התהליך אורך כחצי שעה בממוצע.

השלב השלישי – מעקב ובקרה

בתום הניתוח בלייזר מתחיל שלב הבקרה וחזרה לשגרה. שלב המעקב מתחיל מייד בסיום הניתוח לפרק זמן של חצי  שעה עד שעה ובהנחה שהבדיקות תקינות משוחרר המטופל לביתו להמשך מנוחה. ככלל, מבוצעות בדיקות מספר ימים לאחר הניתוח וכחודש לאחר מכן.

בסיום הניתוח לתיקון הראייה ובטווח של כ- 24 שעות לאחר הטיפול (בדרך כלל) המטופל יכול לחזור לשגרת החיים הרגילה כולל חזרה לעבודה, נהיגה, קריאה, צפייה בטלוויזיה וכו'..

המטרה העיקרית של הטיפול בלייזר הוא לשפר את הראייה בקרב אנשים, אשר סובלים מבעיות ראייה ונעזרים במשקפי ראייה או עדשות מגע לשיפור מצב הראייה שלהם. וזאת במטרה לשחרר ולבטל את הצורך לחלוטין בשימוש במשקפיים או בעדשות מגע.

הרשמו כאן▼ ואנו נאתר עבורכם את 4 ההצעות המשתלמות ביותר באזורכם

אמריקן לייזר - הסרת משקפייםcare vision - הסרת משקפיים בלייזר

שם פרטי + משפחה (שדה חובה)

האימייל שלך (שדה חובה)

טלפון (שדה חובה)

גיל (שדה חובה)

השוואת מחירים והצעות

השאירו פרטים, וקבלו בהקדם הצעות רק מהמרפאות המובילות

שם פרטי + משפחה

האימייל שלך

טלפון

גיל

מרכיב/ה עדשות מגע?

* אנו שומרים על פרטיותך. הפרטים יישלחו ישירות ואך ורק למרפאות, בהתאם לתקנון.

אמריקן לייזר

care