יעוץ חינם והצעות להשוואה ממומחים
לאן הגעתי

המדריך להסרת משקפיים בלייזר מספק מידע מקצועי אודות הניתוח להסרת משקפיים, ועוזר בתהליך קבלת החלטה לגבי סוג הטיפול הרצוי, ובבחירת מכון הלייזר המתאים לכל אחד בצורה אישית.

הסרת משקפיים בשיטת פי.אר.קי (PRK)

הסרת משקפיים בלייזר בשיטת PRKשיטת הטיפול P.R.K (ראשי תיבות של Photorefractive Keratectomy) הינה שיטה ותיקה לניתוח תיקון ראייה בלייזר. עם השנים נכנסה לשימוש שיטת הלאסיק, שהפכה להיות פופלארית יותר. שני סוגי הניתוחים P.R.K ו – LASIK נכללים תחת קטגוריה אחת של ניתוחי לייזר לעיניים, כאשר לכל שיטה היתרונות והחסרונות שלה. הניתוח מתאים לטיפול בבעיות של קוצר ראייה, רוחק ראייה קל עד בינוני ואסטיגמטיזם.

מהלך הטיפול

שיטת ה – P.R.K מתבצעת על ידי מכשיר לייזר ללא חיתוך רקמת העין. בשלב הראשון של הניתוח מסיר הרופא את האפיטל (השכבה העליונה והדקיקה של הקרנית), ובשלב השני מכשיר הלייזר שולח פולסים מתוזמנים בהתאם לצורך ולנתוני הראייה. המנתח משתמש בלייזר אקסימייר לסילוק רקמות מפני הקרנית, תהליך זה יוצר צורה חדשה המשפרת את בעיית הראייה. ככל שמספר המשקפיים גדול יותר הטיפול בלייזר אורך זמן רב יותר, ובכל מקרה אורך התהליך כדקה אחת לכל עין. לאחר הטיפול מוצמדת עדשת מגע טיפולית והשכבה הדקיקה שהוסרה מתחדשת תוך 3 ימים ועד שבוע. הניתוח בשיטת. פ.ר.ק מתבצעת בהרדמה מקומית של העיניים על ידי טיפות המוזלפות לעין, משך הזמן הניתוח הוא כחצי שעה לערך, ובסיומו נשאר המטופל למעקב קצר ומשחורר לביתו.

לאחר הטיפול

חשוב לנוח אחרי הניתוח ולא לעסוק בפעילות גופנית או ספורטיבית מאומצת על מנת לאפשר לעין להחלים ולחידוש שכבת האפיתל. חשוב כמובן לבצע מעקב ולהגיע לבדיקות המעקב אחר הניתוח ובנוסף להשתמש באופן עקבי בתרופות ובטיפות העיניים הניתנות על ידי הרופא המנתח.

על מנת לבדוק את ההתאמה לניתוח מומלץ להגיע לבדיקת אבחון מקיפה במרפאות העיניים המובילות, כמו כן מומלץ להשוות ולבדוק את האבחון של הבדיקה בין מספר רופאים שונים.

הרשמו כאן▼ ואנו נאתר עבורכם את 4 ההצעות המשתלמות ביותר באזורכם

אמריקן לייזר - הסרת משקפייםcare vision - הסרת משקפיים בלייזר

שם פרטי + משפחה (שדה חובה)

האימייל שלך (שדה חובה)

טלפון (שדה חובה)

גיל (שדה חובה)

השוואת מחירים והצעות

השאירו פרטים, וקבלו בהקדם הצעות רק מהמרפאות המובילות

שם פרטי + משפחה

האימייל שלך

טלפון

גיל

מרכיב/ה עדשות מגע?

* אנו שומרים על פרטיותך. הפרטים יישלחו ישירות ואך ורק למרפאות, בהתאם לתקנון.

אמריקן לייזר

care