יעוץ חינם והצעות להשוואה ממומחים
לאן הגעתי

המדריך להסרת משקפיים בלייזר מספק מידע מקצועי אודות הניתוח להסרת משקפיים, ועוזר בתהליך קבלת החלטה לגבי סוג הטיפול הרצוי, ובבחירת מכון הלייזר המתאים לכל אחד בצורה אישית.

הסרת משקפיים בשיטת EPI-LASIK (אפי-לאסיק)

epi-lasikשיטת ניתוח זו היא מעין שילוב או קומבינציה של שיטות הלאסק והלאסיק, סוג של הכלאה בין שתי השיטות הללו.

מהלך הטיפול

בשיטת אפי-לאסיק משתמש הרופא המנתח בסכין פלסטיק קהה ויוצר הפרדה של יריעת האפיתל שהינה השכבה החיצונית ביותר של הקרנית המורכבת מתאי אפיתל. תקינות שכבה זו חיונית ביותר לבריאות הקרנית. זאת בשונה משיטת הלאסק שבה משתמש הרופא המנתח באלכוהול על מנת ליצור את ההפרדה וגם בשונה משיטת הלאסיק שבה מתבצע בשלב הראשון חיתוך באמצעות קרן לייזר.

השלב השני של הניתוח דומה לשאר השיטות ובו מכשיר האקסימיר לייזר מעצב ומלטש את הקרנית בהתאם לצורך ולנתונים של האדם המנותח. בסיום התהליך מולבשות עדשות מגע על העיניים במטרה להגן ולאפשר לאפיתל להחלים ולצמוח בחזרה כראוי. כעבור מספר  ימים יסיר הרופא המנתח את עדשות המגע.

למי זה מתאים

מנתחים רבים המבצעים ניתוחים בשיטת האפי-לאסיק מחשיבים אפשרות זו כטובה יותר מאשר הלאסיק עבור חלק מהחולים. לרוב מדובר בחולים עם קרניות דקות.

שיטת ה"אפי-לאסיק" עשויה גם להיות בטוחה יותר מאשר לאסיק עבור אנשים בעלי מקצוע או תחביב שעשוי להגביר את הסיכוי לקבל מכה בעין (למשל חיילים, שוטרים ואנשים שעוסקים בספורט המערב מגע עם אנשים אחרים).

ההחלמה מהטיפול

השיפור בראייה לאחר הניתוח מורגש כעבור ימים מיום הניתוח, אולם הראייה משתפרת בהדרגה בטווח של שלושה חודשים עד חצי שנה, עד להתייצבות הראייה. כמו בכל ניתוח להסרת משקפיים ותיקון הראייה, מומלץ להקפיד ולעקוב אחר ההוראות של הרופא המנתח, משום שאיכות הראייה הסופית לאחר הניתוח, מושפעת מתהליך ההחלמה והשיקום של הקרנית. אין להזניח את השימוש והטיפול בתרופות או טיפות שניתנו על ידי הרופא, לאחר הניתוח.

בכל מקרה אנו ממליצים להגיע לבדיקת אבחון על מנת להעריך בוודאות את ההתאמה לניתוח ושיפור הראייה באמצעות ניתוח זה.

הרשמו כאן▼ ואנו נאתר עבורכם את 4 ההצעות המשתלמות ביותר באזורכם

אמריקן לייזר - הסרת משקפייםcare vision - הסרת משקפיים בלייזר

שם פרטי + משפחה (שדה חובה)

האימייל שלך (שדה חובה)

טלפון (שדה חובה)

גיל (שדה חובה)

השוואת מחירים והצעות

השאירו פרטים, וקבלו בהקדם הצעות רק מהמרפאות המובילות

שם פרטי + משפחה

האימייל שלך

טלפון

גיל

מרכיב/ה עדשות מגע?

* אנו שומרים על פרטיותך. הפרטים יישלחו ישירות ואך ורק למרפאות, בהתאם לתקנון.

אמריקן לייזר

care