יעוץ חינם והצעות להשוואה ממומחים
לאן הגעתי

המדריך להסרת משקפיים בלייזר מספק מידע מקצועי אודות הניתוח להסרת משקפיים, ועוזר בתהליך קבלת החלטה לגבי סוג הטיפול הרצוי, ובבחירת מכון הלייזר המתאים לכל אחד בצורה אישית.

הסרת משקפיים בשיטת INTRALASE (אינטרלאסיק)

INTRALASEהשיטה המתקדמת יותר של שיטת הלאסיק ונחשבת למדויקת ולמתקדמת ביותר , בזכות השימוש במכשירי לייזר בשני השלבים של הניתוח.

שלבי הניתוח

בשלב הראשון מבוצע חתך מדויק וקטן באמצעות מכשיר הלייזר, ולא באמצעות להב כירורגית כמו בשיטת הלאסיק. בשלב השני לאחר שנפתח הפתח הטיפולי, מכשיר הלייזר (excimer) מבצע ליטוש ועיצוב מחדש של הקרנית בהתאם לצורך ולנתונים האינדיבידואלים של האדם המנותח.

כל התהליך הניתוחי בשיטה זו מתבצע על ידי מכשירי לייזר מדויקים וממוחשבים, ואינו מצריך טיפול או חיתוך על ידי מגע של הרופא המנתח. מכאן, שהסיכונים והטעיות האנושיות קטנות בהרבה, ולכן הניתוח נחשב למתקדם, יעיל ובטוח יותר.

למי מתאימה השיטה?

שיטה מתקדמת זו מתאימה לאנשים בעלי בעיות ראייה, אשר בעבר לא יכלו לעבור ניתוח מסוג זה. ניתן לומר כי שיטת טיפול זו יעילה גם אצל אנשים בעלי קרניות דקות או בעלי אישונים רחבים במיוחד, אנשים בעלי מפתח עיניים קטן או מבנה עיניים שקועות.

יתרונות השיטה:

היתרונות של שיטת ניתוח זו באים לידי ביטוי ברמת הדיוק בשני שלבי הניתוח, התייצבות הראייה לאחר הניתוח מהירה יותר, תוצאות מדויקות וחדות ראיה משופרת. הניתוח מתאים לאנשים בעלי בעיות ראייה לטווח קצר או לטווח רחוק, בעלי צילינדר יציב, אנשים בעלי קרניות דקות במיוחד, או אישונים רחבים.

בכל מקרה מומלץ להגיע לבדיקת אבחון על מנת להעריך בוודאות את ההתאמה לניתוח ושיפור הראייה באמצעות ניתוח זה.

הרשמו כאן▼ ואנו נאתר עבורכם את 4 ההצעות המשתלמות ביותר באזורכם

אמריקן לייזר - הסרת משקפייםcare vision - הסרת משקפיים בלייזר

שם פרטי + משפחה (שדה חובה)

האימייל שלך (שדה חובה)

טלפון (שדה חובה)

גיל (שדה חובה)

תגובה אחת על הסרת משקפיים בשיטת INTRALASE (אינטרלאסיק)

השוואת מחירים והצעות

השאירו פרטים, וקבלו בהקדם הצעות רק מהמרפאות המובילות

שם פרטי + משפחה

האימייל שלך

טלפון

גיל

מרכיב/ה עדשות מגע?

* אנו שומרים על פרטיותך. הפרטים יישלחו ישירות ואך ורק למרפאות, בהתאם לתקנון.

אמריקן לייזר

care