יעוץ חינם והצעות להשוואה ממומחים
לאן הגעתי

המדריך להסרת משקפיים בלייזר מספק מידע מקצועי אודות הניתוח להסרת משקפיים, ועוזר בתהליך קבלת החלטה לגבי סוג הטיפול הרצוי, ובבחירת מכון הלייזר המתאים לכל אחד בצורה אישית.

הסרת משקפיים בשיטת LASEK (לאסק)

הסרת משקפיים בלייזר בשיטת לאסק (Lasek)

"הסרת משקפיים בלייזר בשיטת לאסק (Lasek)"

השיטה הטיפולית לתיקון הראייה בשיטת הלאסק (LASEK) מתבצעת על ידי רופא מנתח תוך שילוב של אלכוהול, אשר באמצעותו יוצר הרופא מתלה משכבת תאי האפיתל (השכבה העליונה והדקיקה של הקרנית).

מהלך הטיפול

מטרת האלכוהול היא להחליש את החיבור בין שכבת האפיתל (השכבה העליונה והדקיקה של הקרנית) ושכבת הבאומן (השכבה שמתחת לאפיתל). לאחר מכן מכשיר הלייזר מלטש ומעצב את הקרנית של המנותח על פי הצורך, בסיום פעולת הלייזר, המתלה מוחזר למקומו ומניחים למנותח עדשות מגע טיפוליות למספר ימים.

למי מתאים הטיפול

הטיפול בשיטת זו מתאים לאנשים בעלי קרנית דקה או שטוחה, שאינם מתאימים לשיטת LASIK , התוצאות אף מוצלחות ודומות לשיטת הלאסיק, היתרון בשיטה זו הוא היכולת לטפל באנשים בעלי קרנית דקה או שטוחה. אולם, תוצאות הטיפול והתייצבות הראייה לאחר הניתוח יכולות להימשך זמן רב יותר ולערוך כשלושה שבועות. מטופלים בשיטה זו מדווחים על אי נוחות הנמשכת מספר ימים לאחר הניתוח.

מומלץ להיבדק על ידי רופאים מומחים על מנת להתאים ולאבחן את שיטת הטיפול המומלצת ביותר עבורכם, מכיוון שכל שיטה או טיפול מתאימים לאנשים שונים בעלי נתונים אינדיבידואלים.

הרשמו כאן▼ ואנו נאתר עבורכם את 4 ההצעות המשתלמות ביותר באזורכם

אמריקן לייזר - הסרת משקפייםcare vision - הסרת משקפיים בלייזר

שם פרטי + משפחה (שדה חובה)

האימייל שלך (שדה חובה)

טלפון (שדה חובה)

גיל (שדה חובה)

השוואת מחירים והצעות

השאירו פרטים, וקבלו בהקדם הצעות רק מהמרפאות המובילות

שם פרטי + משפחה

האימייל שלך

טלפון

גיל

מרכיב/ה עדשות מגע?

* אנו שומרים על פרטיותך. הפרטים יישלחו ישירות ואך ורק למרפאות, בהתאם לתקנון.

אמריקן לייזר

care