יעוץ חינם והצעות להשוואה ממומחים
לאן הגעתי

המדריך להסרת משקפיים בלייזר מספק מידע מקצועי אודות הניתוח להסרת משקפיים, ועוזר בתהליך קבלת החלטה לגבי סוג הטיפול הרצוי, ובבחירת מכון הלייזר המתאים לכל אחד בצורה אישית.

מהו ניתוח להסרת משקפיים בלייזר

מהו הניתוח להסרת משקפיים בלייזר

"קרן הלייזר מלטשת את הקרנית ו"מפסלת" אותה בדיוק רב"

הטיפול להסרת משקפיים בלייזר הוא למעשה ניתוח לתיקון קוצר ורוחק הראייה של המטופל והוא מתבצע באמצעות קרן לייזר.

הטיפול מתבצע על ידי שינוי בקמירות של קרנית העין, ולמעשה קרן הלייזר מלטשת את הקרנית ו"מפסלת" אותה בדיוק רב ובמטרה לחדד את הראייה באמצעות ניתוח חד פעמי שמטרתו להסדיר את הראייה ללא צורך או תלות במשקפיי ראייה או עדשות מגע.

אור הלייזר

אור הלייזר הוא בלתי מורגש ובלתי נראה, הוא פועל בשכבות הקדמיות של העין (הקרנית), הוא מדוייק מאוד ואינו יכול להגיע לרשתית או לעדשת העין. אורך גל הלייזר נמדד בדיוק של אלפיות המילימטר, וכל פולס לייזר אינו מייצר חום ולכן אינו שורף או יוצר כוויה או צלקת בעין של המטופל.

משך הניתוח

משך הניתוח לתיקון הראייה וההכנה המקדימה לניתוח אורכים כעשרים דקות עד חצי שעה, מתוכם משך השימוש בלייזר אורך כשלושים שניות בכל עין בממוצע.

טרם הניתוח מתבצע אבחון ובדיקה מקיפה של המטופל והנתונים האישיים על ידי הרופא המנתח במטרה לקבוע את הטיפול או הניתוח היעיל ביותר. השימוש במכשיר הלייזר מתבצע רק אחרי שהרופא אישר בוודאות שהמטופל אכן מתאים לניתוח.

מכשיר הלייזר פועל ומבוקר באמצעות מחשב ומתבסס על הנתונים והפרמטרים שהוזנו ע"י הרופא המנתח. למעשה, מכשיר הלייזר מבצע בדיוק רב את התיקון בקרנית העין על בסיס הנתונים והפרמטרים שקבע הרופא המנתח.

צוות הניתוח

צוות הניתוח כולל רופא עיניים מומחה, טכנאי לייזר ואחות מוסמכת תוך הקפדה, בדיקה ובקרה במהלך כל שלבי הניתוח, וכמובן המעקב אחריו.

לסיכום

מטופלים רבים שעברו את הניתוח להסרת משקפיים בלייזר מדווחים על הצלחה רבה והשיפור המדהים בחייהם בעקבות הניתוח. דמיינו לעצמכם את שגרת החיים שלכם ללא התלות במשקפיי הראייה או עדשות המגע שלכם. פשוט, אחרי הניתוח להסרת משקפיים תרגישו ותראו יותר טוב.

הרשמו כאן▼ ואנו נאתר עבורכם את 4 ההצעות המשתלמות ביותר באזורכם

אמריקן לייזר - הסרת משקפייםcare vision - הסרת משקפיים בלייזר

שם פרטי + משפחה (שדה חובה)

האימייל שלך (שדה חובה)

טלפון (שדה חובה)

גיל (שדה חובה)

השוואת מחירים והצעות

השאירו פרטים, וקבלו בהקדם הצעות רק מהמרפאות המובילות

שם פרטי + משפחה

האימייל שלך

טלפון

גיל

מרכיב/ה עדשות מגע?

* אנו שומרים על פרטיותך. הפרטים יישלחו ישירות ואך ורק למרפאות, בהתאם לתקנון.

אמריקן לייזר

care