יעוץ חינם והצעות להשוואה ממומחים
לאן הגעתי

המדריך להסרת משקפיים בלייזר מספק מידע מקצועי אודות הניתוח להסרת משקפיים, ועוזר בתהליך קבלת החלטה לגבי סוג הטיפול הרצוי, ובבחירת מכון הלייזר המתאים לכל אחד בצורה אישית.

מהן המגבלות לאחר הניתוח להסרת משקפיים?

שאלות שמעסיקות רבים, החושבים לעבור ניתוח להסרת משקפיים, הן תוך כמה זמן אוכל לחזור לחיי השגרה? מהו משך ההחלמה? ואיך אצטרך לנהוג בימים שלאחר הניתוח?

ובכן, משך ההחלמה משתנה בין הסוגים השונים של שיטות הניתוח הקיימות בשוק, לבין משך ויכולת ההחלמה האינדיבידואלית, של כל אחד ואחת.

לכל שיטת ניתוח זמני החלמה והתאוששות שונים. שיטת הלאסיק נחשבת לשיטה "הקלה" ביותר מבחינת זמן התאוששות, אך חשוב לבצע את הניתוח בשיטת ה"לאסיק" רק במקרה של התאמה לניתוח, וזאת כמובן, רק בעצתו של רופא מומחה.
קראו עוד על השיטות להסרת משקפיים

באופן כללי, ניתן לחזור לעבודה או לפעילות השגרתית שלכם, כשבוע מתום הניתוח להסרת המשקפיים.

כך תנהגו בימים הראשונים שלאחר הניתוח:

הכללים כתובים בלשון זכר אך מיועדים לשני המינים כאחד.

"אל תנהג"

נהיגה ברכב אינה אפשרית, ואינה מומלצת גם אם אתם מרגישים שהיא אפשרית, בימים הראשונים שלאחר הניתוח. דאגו לקבוע עם מישהו שיוכל להסיע אתכם הביתה לאחר הניתוח. ההמלצה היא להימנע מנהיגה במשך 7 ימים שלאחר הניתוח.

"שים משקפי שמש וכובע"

בימים שלאחר הניתוח העיניים רגישות מאוד לאור. השתמשו בכובע ומשקפי שמש גם כדי להגן עליהן מפני האור, וגם כדי למנוע מלכלוך אבק, או כל חפץ אחר לחדור לעין.

"השג עוזר\ת אישי"

זה הזמן שלכם להתפנק! ב-24 השעות שלאחר הניתוח, רצוי מאוד שיהיה עמכם מישהו שיסעד אתכם, על מנת שאתם תוכלו לנוח והתרכז אך ורק בהחלמת העיניים המנותחות. בחלק מהמקרים בהם זמם ההחלמה ממושך יותר, המטופל לא יוכל לראות דבר ב-24 השעות הראשונות ולעיתים אף יותר, מפני שיאלץ להיות עם תחבושות על העיניים.

"אל תחפוף"

חפיפת השיער עלולה עלולה לגרום לסבון או שמפו להיכנס לעין ולהזיק לה. מומלץ להימנע לחלוטין ממגע העין עם חומרים כימיקלים. ביום יומיים הראשונים עדיף אפילו לא להתקלח, מחשש שמים יגעו בעין ויזהמו אותה. אם אתם חייבים להתקלח בימים הסמוכים לניתוח, עשו זאת באמצעות מילוי האמבטיה (אמבטיית ישיבה), ולא באמצעות "אמבטיית דוש".

"לא לגעת"

יש להימנע לגמרי מנגיעה, שפשוף, או כל מגע אחר בעין שעברה את הניתוח בלייזר. זה נכון שלעיתים תרגישו כאב, או תחושות לא נעימות אחרות, אבל בשום פנים ואופן אין לגעת בעין.

מומלץ להשתמש ברפידות לעיניים שמחולקות לרוב מנותחי העיניים, אשר מטרתן העיקרית, היא להגן על העין מאבק, או מגע של כל חפץ אחר. כמו כן, לעיתים נעשה שימוש בטיפות עיניים אנטיביוטיות, על מנת למנוע דלקות וזיהומים. בכל אופן, רק רופא יכול להמליץ ולרשום טיפות עיניים מסוג זה.

"הימנע מפעילות פיזית"

כל פעילות פיזית ובעיקר ספורט אינה מתאימה לימים שלאחר ניתוח העיניים בלייזר. לרוב מומלץ להימנע מפעילות כזו למשך חודש ימים. בעלי תפקידים הדורשים "פיזיות" כמו שוטרים למשל, הרוצים לחזור לשגרת פעילות, צריכים להתייעץ עם הרופא המטפל.

"בלי איפור"

אם את נוהגת להתאפר או למרוח את הפנים בקרמים שונים, חדלי לעשות זאת לחלוטין, בימים הראשונים שלאחר הניתוח, ובהתאם להוראות הרופא. איסור זה מיועד גם לגברים שבנסיבות כאלה או אחרות, צריכים להתאפר (מגישי טלוויזיה, דוגמנים).

"סביבה נטולת עשן"

או במילים אחרות, אל תעשנו ואל תשהו במקומות אפופי עשן, או חומרים בוערים אחרים (קטורת לדוגמה). גם מקומות מאובקים אינם טובים לעיניים שלכם, לא באופן כללי, ובייחוד לאחר ניתוח להסרת משקפיים.

השאירו פרטים וקבלו בהקדם עד 4 הצעות ייחודיות רק ממרפאות הלייזר המובילות

אמריקן לייזר - הסרת משקפיים care vision - הסרת משקפיים בלייזר הדסה אופטימל I-clinic

שם פרטי + משפחה (שדה חובה)

האימייל שלך (שדה חובה)

טלפון (שדה חובה)

גיל (שדה חובה)

מרכיב/ה עדשות מגע?

ברצוני לקבל הצעות מהחברות הבאות:
אמריקן לייזרקיירהדסה אופטימלאיי-קלינק - ד''ר ונדר

מאשרת קבלת עדכונים והטבות לאימייל

השוואת מחירים והצעות

השאירו פרטים, וקבלו בהקדם הצעות רק מהמרפאות המובילות

שם פרטי + משפחה

האימייל שלך

טלפון

גיל

מרכיב/ה עדשות מגע?

* אנו שומרים על פרטיותך. הפרטים יישלחו ישירות ואך ורק למרפאות, בהתאם לתקנון.

אמריקן לייזר

care